Sequence_02.00_20_38_07.Still003.jpg

Wczoraj na drodze W 351 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Dochodzeniowo-Śledczego w tym technik kryminalistyki.

 

 

Wczoraj po godzinie 22:30 dyżurny zgorzeleckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze W 351 w miejscowości Jędrzychowice. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Jak ustalili pracujący pod nadzorem prokuratora policjanci pojazdem marki Skoda podróżowało dwóch 19-nastolatków.

437-115380.png

fot. KPP Zgorzelec

Najprawdopodobniej kierujący nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, kilkukrotnie dachując. Obaj nie stosowali pasów bezpieczeństwa. Niestety w wyniku obrażeń jeden z młodych mężczyzn poniósł śmierć na miejscu.

W ramach prowadzonego postepowania funkcjonariusze będą teraz wyjaśniać wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci zwracają się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

437-115381.png

fot. KPP Zgorzelec / tekst: KPP Zgorzelec

Zapraszamy!

 

 Pelikan.jpg

Początek strony