elektr.jpg

W godzinach porannych, o 8:45, służby techniczne stacji Wrocław Główny zarejestrowały uszkodzenie sieci trakcyjnej, co skutkuje wprowadzeniem zmian w ruchu pociągów na Wrocławskim Węźle Kolejowym. W związku z tym, podróżujący pociągami Kolei Dolnośląskich, Polregio czy Inter City mogą napotkać największe perturbacje w rozkładzie.

Pracownicy odpowiedzialni za naprawę awarii już pracują nad przywróceniem sprawności sieci trakcyjnej. Wstępnie deklarują, że prace potrwają do godzin popołudniowych. Dyżurni ruchu podejmują wszelkie starania, aby minimalizować zakłócenia w kursowaniu pociągów i utrzymanie płynności podróży pasażerów.

Zrzut_ekranu_2024-01-16_110423.jpg

fot. www.kolejedolnoslaskie.eu

Zrzut_ekranu_2024-01-16_111023.jpg

foto. Portal Pasażera PKP

 

Informacje na temat zmian w kursowaniu pociągów są aktywnie przekazywane na stacjach, przystankach oraz dostępne online na portalu pasażera. Pasażerowie są zachęcani do śledzenia bieżących informacji i dostosowywania swoich planów podróży do obowiązujących zmian w rozkładzie jazdy.

Dodatkowo, specjalny pociąg naprawczy został wysłany na miejsce uszkodzenia sieci trakcyjnej, aby jak najszybciej przywrócić normalny przebieg ruchu kolejowego. Służby kolejowe apelują o cierpliwość i zrozumienie ze strony podróżnych, a wszelkie informacje dotyczące postępu prac i ewentualnych dalszych zmian w rozkładzie będą na bieżąco aktualizowane.

 

Zapraszamy!

 

 Pelikan.jpg

Początek strony