Test sprawnosciowy policja

Jednym z etapów rekrutacji do służby w Policji jest test sprawności fizycznej. Nie wiesz czy sobie poradzisz? Przyjdź 16 sierpnia o godzinie 16:00 do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu przy ul. Francuskiej 6 i spróbuj swoich sił. Policyjni instruktorzy ze zgorzeleckiej komendy zaprezentują poprawność pokonywania poszczególnych przeszkód oraz skorygują ewentualne błędy, tym którzy podejmą wyzwanie.

 

Jednym z etapów rekrutacji do Policji jest test sprawności fizycznej. Test ten polega na pokonaniu toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Instruktorzy ze zgorzeleckiej komendy organizują spotkanie podczas którego zademonstrują poprawność wykonywania ćwiczeń na torze oraz udzielą praktycznych porad i wskazówek. Przyjdź i sprawdź się. Aby zaliczyć test pozytywnie cały tor przeszkód należy pokonać w czasie nieprzekraczającym 1.41,0

Zajęcia dzięki uprzejmości Dyrektora szkoły odbędą się 16 sierpnia o godzinie 16:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu przy ul. Francuskiej 6.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły. Dokument można składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 w siedzibie zgorzeleckiej komendy. Masz jakieś pytania zadzwoń pod numer 47 87 322 14 lub 47 87 323 06.

 

źródło kom. Agnieszka Goguł Oficer Prasowy KPP w Zgorzelcu

Zapraszamy!

 

 Pelikan.jpg

Początek strony