437-196273.jpg

Funkcjonariusze ze zgorzeleckiej grupy NYSA w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W wyniku podjętych czynności policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma środków psychotropowych.

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy NYSA w wyniku pracy operacyjnej ukierunkowanej na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna podejrzewany był o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Przeprowadzone czynności przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych skutkowały zabezpieczeniem wagi elektronicznej oraz woreczków foliowych z suszem roślinnym i krystaliczną substancją.

Mężczyzna trafił do zgorzeleckiej komendy. Przeprowadzone badania testerem wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i metamfetamina. Łączna wartość ujawnionych narkotyków to ponad pół kilograma. Dodatkowo funkcjonariusze na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczyli od zatrzymanego pieniądze.

36-latek usłyszał już zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: kom. Agnieszka Goguł Oficer Prasowy KPP w Zgorzelcu

270x360_px_od_11.06.2024.png

Zapraszamy!

 

 Pelikan.jpg

Początek strony