61.jpg

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu zaprasza na Koncert Wiosenny w wykonaniu dwóch orkiestr: Orkiestry Smyczkowej pod dyrekcją Anny Krupy oraz Orkiestry Dętej pod dyrekcją Jagody Leśniak - Sidorskiej.

 

Po raz pierwszy pragniemy przedstawić zgorzeleckiej publiczności nowe orkiestry PSM: Orkiestra Smyczkowa pod dyrekcją Anny Krupy, specjalizująca się w muzyce klasycznej oraz Orkiestra Dęta  pod dyrekcją Jagody Leśniak – Sidorskiej o charakterze bardziej rozrywkowym z rozbudowaną sekcją rytmiczną.

 

 

Różnorodny repertuar, od klasyki aż po muzykę filmową oraz bogactwo brzmienia  to największe atuty Koncertu Wiosennego! Impreza odbywa się w ramach projektu "Muzyka dla Zgorzelca" dofinansowanego z budżetu Miasta Zgorzelec, Gminy Zgorzelec oraz Zgorzeleckiego Towarzystwa Muzycznego.  

 

 

Koncert  odbędzie się 31 maja 2023 o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu. Serdecznie zapraszamy publiczność, melomanów i sympatyków zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej! Wstęp wolny.

 

źródło: Państwowa Szkoła Muzyczna w Zgorzelcu / foto: Matthias Wehnert

270x360_px_od_11.06.2024.png

Zapraszamy!

 

 Pelikan.jpg

Początek strony