kpp_debata.jpg

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnienie współpracy ze społecznością lokalną, Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 19 grudnia 2022 roku o godz. 11:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców na debatę pn. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ", która odbędzie 19 grudnia 2022 roku o godz. 11:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.

Tematem debaty będzie temat jak uchronić altanę ogrodową przed wandalizmem oraz przed kradzieżą z włamaniem, problem bezdomności, jak również bezpieczeństwo osób starszych ze szczególnym uwzględnieniem oszustw metodami na wnuczka, funkcjonariusza policji, pracownika administracji. Mowa będzie również o zagrożeniach w internecie, a także o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Policjanci omówią i przybliżą uczestnikom funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikację Moja Komenda. Spotkanie będzie również okazją do zgłoszenia wszelkich uwag i sugestii na temat negatywnych i najbardziej uciążliwych dla mieszkańców zjawisk.

Spotkanie poprowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu oraz przedstawicielce: Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Prezesi Ogrodów Działkowych oraz przedstawiciel schroniska dla osób bezdomnych.

437-168095.jpg

źródło: KPP w Zgorzelcu

Zapraszamy!

 

 Pelikan.jpg

Początek strony