festynkpp.jpg

Chcesz bliżej poznać specyfikę pracy policjantów różnych pionów oraz wykorzystywany przez nich sprzęt? Zapraszamy w czwartek 29 września na policyjny festyn pn. „Zostań zgorzeleckim policjantem”. Impreza odbędzie się na placu przed Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu i będzie trwała od godz. 10:00 do 13:00.

Podczas wydarzenia każdy zainteresowany służbą w Policji będzie mógł uzyskać informacje na temat wymagań jakie musi spełnić kandydat oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji. Zapraszamy wszystkich zaciekawionych służbą oraz uczniów szkół średnich.

29 września br. w godzinach od 10:00 do 13:00 na placu przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu odbędzie się policyjny festyn pod nazwą „Zostań zgorzeleckim policjantem”. Impreza dedykowana jest wszystkim tym, którzy chcą bliżej poznać specyfikę pracy policjanta oraz uczniom szkół średnich. Podczas imprezy przewidziano pokaz policyjnego sprzętu między innymi: Komisariatu Wodnego, Wydziału Ruchu Drogowego, technika kryminalistyki, Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji, Oddziałów Prewencji oraz policji niemieckiej. Będzie można zobaczyć armatkę wodną, quady, najnowsze motocykle i radiowozy, broń, psy służbowe, a także zabezpieczanie śladów przez technika.

Podczas wydarzenia zainteresowanym służbą w Policji zostaną przedstawione wymagania jakie należy spełnić, aby przystąpić do postępowania kwalifikacyjnego oraz omówione zostaną poszczególne etapy rekrutacji. Zgorzeleccy instruktorzy będą wyjaśniać jak najsprawniej pokonywać poszczególne przeszkody na torze sprawności fizycznej, aby ukończyć go w wymaganym czasie i zaliczyć jeden z pierwszych etapów rekrutacji.

Różnorodność pionów i komórek organizacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zapewnia służbę dostosowaną do indywidualnych predyspozycji i zainteresowań. Dlatego jeżeli zastanawiasz się nad swoją przyszłością, a chcesz w życiu robić coś pożytecznego, co zapewni Ci zawodową satysfakcję, przyjdź i poznaj bliżej specyfikę służby policjanta.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

437-155371.jpg

kom. Agnieszka Goguł Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Zapraszamy!

 

 Pelikan.jpg

Początek strony