jeep.jpg

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni na jednej z ulic w mieście odnaleźli skradzionego Jeepa. Samochód o wartości ponad 115.000 zł okazał się kradziony z terenu Niemiec. Po wykonaniu niezbędnych czynności pojazd zostanie wydany właścicielowi.

Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu uzyskali informację o miejscu, gdzie może znajdować się kradziony samochód. W wyniku podjętych czynności na jednej z uli w Bogatyni funkcjonariusze zauważyli pojazd odpowiadający marce tego skradzionego. Po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych okazało się, że tablice rejestracyjne, które miał założone przypisane są do innego pojazdu. Sprawdzenie w dostępnych bazach danych numeru VIN pokazało, że Jeep został skradziony, po wcześniejszym włamaniu do niego, z terenu Niemiec. Wartość odzyskanego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 115 000 zł .

Odzyskane mienie zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych i po ich zakończeniu zostanie wydany właścicielowi.

Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą

opracowanie:kom. Agnieszka Goguł/foto:KPP w Zgorzelcu

Zapraszamy!

 

 Pelikan.jpg

Początek strony