Udaną akcję zanotowały połączone siły policji kryminalnej z Pieńska oraz służby celnej ze Zgorzelca. Dzięki skutecznemu wytypowaniu podejrzanej osoby udało się znaleźć w jej domu znaczne ilości papierosów bez akcyzy oraz narkotyków

Czytaj więcej...

Po blisko 67-latach działalności, jednostka OSP w Dłużynie Dolnej dostąpiła zaszczytu nadania sztandaru. Uroczystości związane z jego przekazaniem zgromadziły wielu gości, strażaków z zaprzyjaźnionych jednostek oraz przede wszystkim wdzięcznych mieszkańców

Czytaj więcej...

Druga już edycja "Talentiady" okazała się wielkim sukcesem. Impreza stworzona i organizowana przez Gimnazjum Ojca Michała Tomaszka w Pieńsku po raz kolejny pozwoliła uczniom szkół z całej gminy pokazać swoje ukryte wcześniej talenty. 

Czytaj więcej...

20 kwietnia odbyły się w Pieńsku uroczystości związane z Forsowaniem Nysy Łużyckiej. Wszystko po to aby uczcić pamięć kilkunastu tysięcy polskich żołnierzy, którzy przelewali krew i oddawali swoje życie w walce o wolność dla Ojczyzny.

Czytaj więcej...

Nagły powrót niskich temperatur sprawił, że po raz kolejny powrócił również problem palących się kominów. Tym razem sytuacja miała miejsce w godzinach wieczornych w Pieńsku w jeden z wielorodzinnych kamienic. Na szczęście Straż Pożarna pojawiła się na miejscu bardzo szybko po zgłoszeniu.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 3

Początek strony