Kategoria: Bogatynia

  15 października w godzinach wieczornych w jednej z kamienic wielorodzinnych mieszkańcy poczuli dym i zapach spalenizny. Jak się okazało w jednej z piwnic doszło do pożaru, do którego bardzo szybko wezwana została Straż Pożarna. W trakcie akcji ewakuowanych zostało ponad 80 osób.

  Czytaj więcej...

  Kategoria: Bogatynia

  Przejazdy kolejowe, pomimo ciągłych monitów w mediach, nadal są miejscem, w którym co rocznie dochodzi do mnóstwa wypadków. Właśnei z tego powodu w Krzewinie odbyła się specjalna symulacja, która miała dwa cele. Jednym jest uświadomienie niebezpieczeństwa, a drugim umożliwienie przećwiczenia skoordynowanych działań, które podjęte zostały przez służby z naszego regionu. 

  Czytaj więcej...

  Kategoria: Bogatynia

  34. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Małych Form Satyrycznych stała pod znakiem wielu ciekawych nowości. Choć jury nie miało łatwej pracy to ostatecznie po raz drugi raz z rzędu królową Łgarzy została Paulina Potocka. W tym roku przyznane zostały również dwie nagrody publiczności.

  Czytaj więcej...

  Kategoria: Bogatynia

  Po jednogłośnym głosowaniu, radni miasta i gminy Bogatynia postanowili przyznać burmistrzowi absolutorium za ubiegły rok. Wszystko dzięki wielu inwestycją, które udało się zrealizować w pełni z wcześniejszym planem.

  Czytaj więcej...

  Początek strony