Kategoria: Zgorzelec

  Już w połowie września na zawodników UKS Warrior Zgorzelec czeka bardzo poważne wyzwanie. Wszystko za sprawą turnieju Polish Open, który jest jedną z najlepiej obsadzonych imprez w kalendarzu Taekwondo Olimpijskiego w naszym kraju.

  Czytaj więcej...

  Kategoria: Zgorzelec

  Wszystkie chętne szkoły i placówki mogą już zgłaszać swój akces to nowego sezonu Filmoteki Szkolnej. Projekt Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej po raz kolejny będzie odbywał się w kinie PoZaNoVa i ponownie skierowany będzie do całego przekroju wiekowego od przedszkola, aż do szkół ponadpodstawowych.

  Czytaj więcej...

  Kategoria: Zgorzelec

  Za nami jedna z najbardziej popularnych i lubianych imprez w naszym regionie. Święto Starego Miasta – Jakuby jak zawsze zapewniły mnóstwo atrakcji wykładów, parad, straganów a także co było nowością miasteczko historyczne, które opanowało ulicę Struga.

  Czytaj więcej...

  Kategoria: Bolesławiec

  Zgodnie z polityką rządu w Polsce do łask wracają szkoły zawodowe. Bolesławieckie placówki nie stoją w miejscu i starają się sprostać oczekiwaniom lokalnego rynku pracy. Zespół Szkół Budowlanych nawiązał współpracę z dużą firmą z branży budowlanej. Skorzystać na tym mają przede wszystkim uczniowie.

  Czytaj więcej...

  Początek strony